Anasder 13. Olağan Genel Kurul Toplantısı Gerçekleştirildi

Anadolu Asansörcüler Derneğinin (ANASDER) 25 Haziran 2021 tarihinde gerçekleştirdiği ,13.Olağan Genel Kurulu’nun ardından başkanlık görevine HAKAN BAŞKARAAĞAÇ seçilmiştir.

13. Dönem Anadolu Asansörcüler Derneğinin başkanı olan MUSTAFA DEMİRBAĞ’a YÖNETİM ve DENETİM KURULUNDA görev alan tüm üyelerimize yaptıkları hizmetlerden dolayı TEŞEKKÜR EDERİZ.

ANADOLU ASANSÖRCÜLER DERNEĞİ’nin (ANASDER) 13.Olağan Genel Kurulu’nda yeni Yönetim ve Denetim kadroları belirlendi. Gerçekleştirilen seçimin ardından , Yönetim Kurulu Başkanı HAKAN BAŞKARAAĞAÇ , Başkan Yardımcısı KEMAL KARATAŞ, Genel Sekreter TAHİR KARATEKELİOĞLU, Sayman ZAFER KARABAY, Asil Üyeliğe SATILMIŞ KARABULUT seçildi.

HAKAN BAŞKARAAĞAÇ : ‘’Türkiye’nin en eski kurulu derneklerinden olan, 1988 yılından bu güne kadar çalışmalarını devam ettiren Anadolu Asansörcüler Derneğimiz yeni dönemde de siz üyelerimizin vereceği katkılarla güzel işler ve faaliyetler yapmaya devam edecek. Meslektaşlarımızın sorunlarına beraber çözüm yolları aramaya, Sektörümüze itibar kazandırmaya , bağlı bulunduğumuz Bakanlıklar, Resmi Kurumlarla irtibat halinde olup birlikte güzel çalışmalara imza atmaya devam edeceğiz ‘’ ifadelerini kullandı.

ANASDER YÖNETİM KURULU SONUÇLARI :

Copyright © Anasder 2024 | Her Hakkı Saklıdır.

ANASDER Türkiye Asansör Sanayicileri Federasyonu üyesidir.